=- Kurumsal -=

 

 

ÖZYAVUZ TESİSAT ; Konya'da Mekanik tesisat ve ısıtma tesisatı alanında faaliyet göstermektedir.


Hizmet sektöründe usta işçilik çok önemlidir. Müşterimiz yaptığımız işi koşulsuz beğenmelidir. Başarımızın sırrını “kaliteli ürün, usta işçilik” şeklinde tanımlayabiliriz. Yanlış malzeme seçimi ve kalitesiz işçilik yapan firmalar, hizmet verdiğimiz sektörde uzun vade de kendisine yer bulamaz.


Zamanında işe başlamak ve zamanında iş teslimi en önem verdiğimiz prensibimizdir. Talepleriniz için bir telefon yeterlidir. İşe başlayacağımız dediğimiz gün ve saatte işimmize başlar ve zamanında işimizi tamamlarız.


Hizmetlerimiz Arasında;


Temiz su tesisatı, atık su tesisatı, su kaçağı tespiti, lavabo tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma, kalorifer petek temizliği, yerden ısıtma tesisatı, kalorifer tesisatı, doğalgaz tesisatı, güneş enerji montajı, duşakabin montajı ile bahçe sulama tesisati hizmetleri yer almaktadır.


Geçen zaman içinde pek çok mekanik tesisat ve ısıtma tesisatı projelerini tamamladık. Gelecekte de bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.


Taahhütlerini eksizksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, müşteri memnuniyetini zirve de tutmaktadır.


bahçe sulama tesisatı, otomatik bahçe tesisatı, en yakın çeşmeci, konya selçuklu çeşmeci, konya meram çeşmeci, konya karatay su tesisatçısı, konya bosna çeşmeci, petek temizliği temizleme, kalorifer petek temizliği temizleme, kalorifer radyatör temizliği, su kaçağı tespiti, kamerayla su sızıntısı tespiti, su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı bulma, doğalgaz tesisatı, doğalgaz tesisatçısı, konya doğalgaz tesisatı ustası, konya doğal gaz tesisatçıları, konya doğalgaz tesisatı ustası, konya doğalgaz tesisat firmaları Konya duşakabin, cam duşakabin, kare duşakabin, oval duşakabin, mika plastik duşakabin, duşakabin montajı, duşakabin fiyatları, duşakabin firmaları, duşakabin modelleri, duşakabin ustası, oval küvet sıhhi tesisat, çeşmeci, atık su tesisatı tamiri, su tesisatçısı, meram karatay su tesisatçısı, çeşmeci konya sıhhi tesisat, en yakın çeşmeci, konya selçuklu çeşmeci, konya meram çeşmeci,